PROGEN ACTIV

Opinie i zdjęcia

 • "Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić preparat PROGEN ACTIV. Preparat poprawia kondycję sierści. Sierść jest błyszcząca I bardziej gęsta. Podawałam ten produkt Mojej suni w ciąży i po urodzeniu maluchów. Szybciej niż zwykle sunia wróciła do formy z przed ciąży .Sierść jest piękna!. Polecam też preparat ACS dla szczeniąt"

  Małgorzata Szymczak

  Hodowla Perlaameli, Amersham, Buckinghamshire
 • "Pierwszy mój miot odchowany z pomocą ACS (kotka karmiła, ale mało przybierały, więc dokarmiałam od początku mlekiem + ACS. Cieszę się, że trafiłam I zakupiłam ACS
  Pięknie jeszcze raz dziękuję, bez ACS nie będę czekać na przyszłe mioty."

  ANNA REJ

  Hodowla Lucky Dragon
 • "Prowadzę domową hodowlę Kotów Norweskich Leśnych KIYO’KAG*PL od ponad 10 lat. Moje wszystkie koty dostają codziennie PROGEN ACTIV….są zdrowe i piękne. Ten preparat to naturalny środek wspomagający zdrowy rozwój kociąt i fantastyczny preparat dla kotów dorosłych i starszych. Zdrowy kot , to szczęśliwy kot, a to gwarantuje mi PROGEN ACTIV i ACS."

  Małgorzata Bartoszewska

   Hodowla Kotów Norweskich Leśnych Kiyo Kag. PL  
    www.kiyokag.pl
 • Używam Progen Activ ACS przy każdym miocie. Jest moją deską ratunku. Małe szczeniaczki piją go z chęcią i nigdy nie martwiłem się o ich zdrowie przy braku pokarmu u Suki. Progen Activ D uważam za numer jeden w preparatach odżywczych. Nie jest suplementem witaminowym, więc nie mam obaw o przedawkowanie czegoś u Swoich psów. Aktualnie pomaga wrócić do formy mojej suczce po odkarmieniu 7 szczeniąt. Reszta Naszego stada dostaje go regularnie. Są zawsze w dobrej kondycji i już od bardzo długiego czasu nie mam żadnych problemów z sierścią i skórą.

  Andrzej Okulski

  HODOWLA CONTIRIO
 • Zdrowe i piękne koty w hodowli MOCIO*PL m.in. dzięki preparatom Progen Activ.

  WITEK NOWAK

  Hodowla kotów Maine Coon Mocio*PL
  www.mocio.pl
 • Produkty Progen Activ przewijaly się na różnych kocich grupach. Nigdy jednak jakoś szczególnie się im nie przyglądam ponieważ nie nic w naszym kocim domu się nie działo aż do czasu problemów z wagą naszego jedynaka. Mleko mamy bardzo szybko mu się znudziło i postanowił zostać na diecie "miesnej" czyli na BARFie. Wzrosty wagi były bardzo małe. Kociak był coraz bardziej aktywny ale tracił dziecięce krągłości w oczach. Wówczas wróciłam do wpisów o produktach Progen activ. Pozytywne opinie przekonały mnie do zakupu. Dołączyliśmy do diety Progen activ C oraz ACS. Po pierwszym dniu od podania produktu zapisalysmy przyrost około 10 gram, drugiego już 25gram, kolejno 30 a nawet większe wzrosty masy. Kociak pięknie przybiera na masie a dodatkowo jego futerko było coraz piękniejsze. Te same produkty wlaczylismy do diety Kociej Mamy. Wróciła bardzo szybko do swojej wcześniejszej wagi. Poprawiła się później jej ogólną kondycja. Aby nie być golosłownym poniżej zdjęcie naszego jednaka Anakina 2 dni po porodzie i w dniu pierwszych urodzin oraz zdjęcia ocen z wystaw. 

  JuDYTA TOKARSKA

  Hodowla kotów bengalskich CZORT PL
 • Witam . Jestem bardzo zadowolona z waszego produktu , moje koty są silne, zdrowe, a w naszej małej hodowli TimerCat przyszły po raz pierwszy na świat 4 zdrowe duże tłuścioszki :) 
Koty uwielbiają Progen i z zegarkiem w ręku czekają
na ich ulubiony "przysmak"😊. Przekonałam się do waszego produktu Progen Activ i zapewne będę podawać moim kotom.

  Barbara Filus

  TimerCat Cattery
 • Serdecznie polecam :) Koteczka z naszej hodowli po urodzeniu kociąt miała problem z laktacją i biegunkę. Żadne leki nie pomagały. Dostawała antybiotyki i nic. Po podaniu koktailu wzmacniającego z ACS plus Progen Activ C, biegunka u kociej mamy ustała, laktacja ruszyła, a dzieci zaczęły lepiej funkcjonować.

  Agnieszka Bogusiewicz i Magdalena Kaczmarska

  CZU - CZU *PL
 • Progen Activ C i ACS używam od 2008 roku i jestem zachwycona. Nie mam problemu a i kociaczki super rosną , mają błyszczące futerko, wychowują się bezproblemowo.

  Jolanta Michalska Bukowska

  MAYBACH*PL
 • Dziękujemy za pomoc i expresową wysyłkę!  

  Łukasz Radzmiński

  Musello Devon Rex
 • Koty z hodowli Bez Futra*PL  zajadają się Progen Activ C !

  Iwona Sochal

  www.bezfutra.pl
 •  Państwa preparaty stosuję od chyba 2 lat, przede wszystkim ACS – podaję zaraz po urodzeniu się kociąt, czasami jeszcze przez 2-3 dni (zależnie od „chęci” jedzenia z butelki).
  Dorosłym podaję też Progen Activ C – w ciąży, gdy karmią, przed wystawami. Po prostu co jakiś czas.

  Jolanta Florian

  Hodowla kotów Z PODDASZA. Koty Brytyjskie krótkowłose i Cornish Rex.
 • W PODZIĘKOWANIU …od pierwszej minuty życia jesteśmy wychowani na waszym produkcie -siarze   Nie było by nas przy konflikcie grup tatusia z mamusią :).  Rosną jak na przysłowiowych drożdżach – już niedługo przejście na Progen Activ C.

  Jolanta Orlicka

  Hodowla Kotów Rasowych Sfinks
 • Witam serdecznie, jestem młodym hodowcą, zajmuje się bardzo rzadko spotykaną rasą kotów, jest to rasa nebelung. Jena nasza kotka jest bardzo wybredna i niestety nie wchodzi w grę przyjmowanie przez nią żadnych suplementów, z siarą było inaczej, szybko zaakceptowała smak.
  Progen Activ jest dla nas świetny w okresie wymiany okrywy włosowej, znacznie mniej kłaczków w domu, a sierść jest naprawdę gęsta i zdrowa, również podajemy go przed wystawami i w okresie ciąży. Bardzo dobry produkt !!

  Pozdrawiamy, hodowla „Walkiria”

  Hodowla Walkiria
 • Duży amator Progen Activ C i  wspaniały miot wychowany bezproblemowo na ACS. Polecam!

  Ewa Przybylska

  Calvitio Sphynx & Bambino cattery
 • Nasz pies Dubaj otrzymywał Progen Active D przy ciężkim zatruciu. On się już nie mógł doczekać, kiedy dostawał jedzenie z posypką.

  Teresa Wróblewska 

  DAJATERA*PL
 • Krycie na konflikt… Pierwszy raz zastosowany ACS.  Na pewno nie ostatni!

  Małgorzata Wójcik

  Hodowla SIDERIS*PL
  Oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni z działania preparatu Progen Activ D – nasz Goran ma obniżoną odporność a preparat mu pomaga.

  Anna Gałuszka

  GORAN  Mystique Diamond FCI
  Koty i kociaki z hodowli PL*Hello Sweety polecają Progen!!

  Małgorzata Borowiec

  Polecamy ACS dla szczeniąt (można bezpiecznie podawać od urodzenia mieszając z mlekiem) jak i preparat Progen Activ D dla  dorosłych psów. Bardzo Dziękujemy za fachowe doradztwo i fantastyczne probiotyki zarówno dla dorosłych psów jak i szczeniąt . Serdecznie pozdrawiamy przesympatyczną obsługę Taurus Gen 

  Agata Błaszczyk

  De Los Portenos Dogo Argentino Kennel
  Kot Strzałek z racji leciwego wieku (15 lat) dostaje siarę (ACS) profilaktycznie już od kilku lat- głównie w okresie przesileń : jesienno -zimowego i zimowo – wiosennego. Poza obowiązkowymi szczepieniami raz do roku i odrobaczaniem kot nie choruje, jest w świetnej formie-dodam, ze wychodzi na zewnątrz, skacze przez płoty i po drzewach, styka się z innymi kotami. Myślę, że zdjęcia oddają jego samopoczucie. Z psem Totusem jest bardziej skomplikowana sytuacja. Ponieważ pies „z papierami”, ogromny jak na swoją rasę, bo teraz jako 2,5 latek waży 45 kg, wcześniej był dużym szczeniakiem. Siarę zaczął dostawać jako 8 miesięczny psiak, z powodu silnych bólów kostnych związanych z szybkim wzrostem i przyrostem masy mięśniowej. Bóle ustąpiły, a my mamy cudnego zwierza. Zdarzyło się również, że Totek, jako prawdziwy rasowy pies, jest wrażliwcem, dostał silnego uczulenia przy zmianie karmy, w wyniku którego musiał brać antybiotyk. I tu siara nie zawiodła. Zaczęliśmy ją podawać natychmiast po rozpoczęciu leczenia, żeby złagodzić skutki leków i by szybciej wrócił do formy. Jak zwykle nie zawiedliśmy się. Już od roku, co kilka miesięcy podajemy mu profilaktycznie ACS, żeby uniknąć niemiłych niespodzianek. Pies jest w doskonałej formie. Ma piękną sierść, utrzymuje dobrą wagę i właściwą masę mięśniową, a co najważniejsze, nie mamy problemów alergicznych mimo zmiany karmy co jakiś czas.

  Magdalena Rynkiewicz


 • Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić PROGEN ACTIV. Preparat poprawia kondycję sierści. Sierść jest błyszcząca i bardziej gęsta. Podawałam ten produkt Mojej suni w ciąży i po urodzeniu maluchów. Szybciej niż zwykle sunia wróciła do formy z przed ciąży . Sierść jest piękna! Polecam tez preparat ACS dla szczeniąt

  Agata Szymczak

  Hodowla Perlaameli
  O Progen Activ C oraz Progen Activ H dowiedziałam się od znajomego instruktora jeździectwa. Postanowiłam wypróbować preparat u moich zwierząt: czterech psów i sześciu kotów. Nawiązałam w związku z tym kontakt z dystrybutorem preparatów. Był to strzał w dziesiątkę. Progen bardzo dobrze służy moim zwierzakom. Od momentu, kiedy zaczęłam go podawać, psy i koty nie łapią żadnych infekcji, kot, który do tej pory jadł bardzo niechętnie, znacznie przybrał na wadze. Środek polecam wszystkim opiekunom psów i kotów oraz hodowcom.
  Rekomendują: amstaff Lester, buldog angielski Andzia, buldog francuski Vicia, mopsica Zosia oraz Maine Coony, koty norweskie leśne oraz kot brytyjski: Arwid, Leo, Baccar, Kaja, Vito i Agadir.

  Małgorzata Frącz

  Ja stosuję Progen od niedawna ale potwierdzam że ACS przy odchowie kociąt daje super efekty. Podaję również kocurowi kryjącemu Progen activ C. Kondycja, apetyt i wygląd kocura bardzo się poprawia już po 2 tygodniach stosowania preparatu.

  Lidia Iżykiewicz

  Od ponad 2 lat stosuję preparat ACS ( siara dla szczeniąt i kociąt ) w swojej hodowli. I o nim miałam pisać, bo wyprowadził z krytycznego stanu niejednego kociaka. Ale kociaki te urosły i opuściły mój dom. Jednak od dwóch miesięcy podaję swojemu kocurowi inny produkt firmy Taurus Gen- PROGEN ACTIV C. Dlaczego ? Otóż mój kocur ( kryjący) przestawał jeść i tracił futro, gdy tylko wyczuł ruję u kotki .Ponieważ mam kilka kocic w hodowli i każda rujkuje , więc niemal bezustannie mój kocurek to przeżywał . Nie mogłam sobie poradzić z poprawą jego kondycji. Witaminki , smakołyki i eksperymenty z przeróżnymi karmami -nie pomogły. Zaczęłam podawać kotu Progen Activ C. Po dwóch tygodniach ( a podawałam codziennie) apatyt kota poprawił się wyraźnie. Futro przestało wypadać. Po miesiącu (!) widziałam wyraźną poprawę kondycji kota - przybrał na wadze i sierść stała się błyszcząca. Teraz (minęły dwa miesiące odkąd podaję Progen kocurowi ) mogę ocenić działanie tego produktu. Progen activ C spowodował , że mój kocur odbudował masę i futro . Ładnie je i ma błyszczącą ,zdrową sierść. Oczywiście, nie przestanę podawać mu tego cuda :)

  Izabela Nowicka

  Czar Północy Cattery

PROGEN ACTIV

Naturalne, bioaktywne preparaty wzmacniające dla zwierząt na bazie colostrum bovinum.
ZAMÓW TERAZ
2018 © TAURUS GEN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.
Wykonanie: Bergstone.pl
envelope-ofacebook-squarephoneglobe